|
|
|
Bijkletsen
|
 |
|
19 januari 2011
|
|
|
Delen / Geen Thema / Geen Thema
Leuk weekend gehad?
Ja, oh, hee druk! Mijn zus was er.
Alweer?
Nou het was me wat met die wegen zeg. En al die afzettingen. En al dat water. En je weet dat ze geen vis lust he? Dus ik naar de slager. Daar kom ik nooit natuurlijk, omdat ik geen vlees eet. Maar voor mijn zus doe ik dat graag he. Heb ik sudderlapjes gekocht. Even naar mijn moeder gebeld voor het recept.
En vond ze het lekker (te vreten hihi)?
Ja nou! Haar man he. Die houdt dus niet van sudderlapjes. De laatste keer dat mijn zus sudderlapjes had gegeten, was geweest toen we met de familie in Noordwijk op vakantie waren. Toen leefde papa nog. Die lustte ze ook. Nou smullen dat die kon.
Maar eh, ik moet weer verder.
Ja nou. He, leuk om bijgekletst te hebben!
- Oorlam  -
Gecontroleerd door:
|
Indy Toma |
 |
|
|
Ja, en dan was het nog niet eens een open vraag en toch krijg je een heel verhaal...
|
|
verhavert |
 |
|
|
wanneer elkaars wegen zich niet kruisen
graag gelezen
|
|
spring-in-het-veld |
 |
|
|
pfff..ja he? ik ben jaloers op dit stukje, waarom kwam ik hier niet op? Nu kan het niet meer..
kusknuf en een hele fijne woensdagavond gewenst
liefs,
poing poing poing
|
|
oneindig mucho |
 |
|
|
en dat blijft maar sudderen
ik ben helemaal gaar:S
|
|
- Suus - |
 |
|
|
Ik vind het ook zo''n zeik weer vandaag ja!
|
|
windwhisper |
 |
|
|
het werd dus suddere met die lapjes
thanx egbert Douwe tja die......
|
|
TMG |
 |
|
|
mooi omschreven hoe mensen zo naast elkaar kunnen praten.
|
|
Vorig gedicht | Volgend gedicht
 |
Auteursrecht |
|
De gedichten die ingezonden zijn op de website van de gedichten freaks en e.v.t. toekomst projecten die gekoppeld zijn aan de gedichten freaks blijven te alle tijden eigendom van de feitelijke auteur van het gedicht. Zonder toestemming van de feitelijk auteur mogen de gedichten niet gebruikt worden voor andere doeleinden dan lezen op deze site en indien hier toestemming voor gegeven is door de feitelijke auteur het uitgeven van de gedichten door Gedichten-Freaks zelf. Mocht er sprake zijn van misbruik van de content en de gedichten die gepubliceerd zijn op deze site door wat dan ook dan zullen er hoe dan ook (in samenspraak met de auteur) stappen worden ondernomen.
|
|
|
|
|