|
|
|
Een bloemen baas
|
 |
|
18 april 2012
|
|
|
Teleurstelling / Geen Thema / Geen Thema
Een bloemenbaas
Die zijn EIGEN waarheid in
kleurt! Maar het schilderij alleen
zelf zo wil laten zien,zoals
hij vindt zoals het moet worden getoond!
En na velen jaren van (samen)werken
nimmer de betekenis van samenwerken heeft ontdekt!!!
- witte fresia  -
Gecontroleerd door: Sheena
|
liesjequilt |
 |
|
|
ieder denk en ziet wat hij of zij wil denken en zien
gr. Liesbeth
|
|
art310sr |
 |
|
|
Waarom een bloemenbaas? Dat is toch gewoon een ordinaire winkelier:) Voel de eigenzinnigheid, maar snap de noodzaak van het samenwerken niet. Dus mis je twist helaas.
Concept is zeker wel erg mooi, maar past dit niet beter bij een schilder/schrijver? Tenzij je een beroep/uitoefening zoekt waarbij meerdere personen nodig zijn (het maken van een baby:) ).
|
|
Vorig gedicht | Volgend gedicht
 |
Auteursrecht |
|
De gedichten die ingezonden zijn op de website van de gedichten freaks en e.v.t. toekomst projecten die gekoppeld zijn aan de gedichten freaks blijven te alle tijden eigendom van de feitelijke auteur van het gedicht. Zonder toestemming van de feitelijk auteur mogen de gedichten niet gebruikt worden voor andere doeleinden dan lezen op deze site en indien hier toestemming voor gegeven is door de feitelijke auteur het uitgeven van de gedichten door Gedichten-Freaks zelf. Mocht er sprake zijn van misbruik van de content en de gedichten die gepubliceerd zijn op deze site door wat dan ook dan zullen er hoe dan ook (in samenspraak met de auteur) stappen worden ondernomen.
|
|
|
|
|