|
|
|
M-Rose |
 |
|
|
dat laatste alineatje is toppie
|
|
september |
 |
|
|
Heel fijn gedicht over natuurminnen en speciaal de gevleugelde vriendjes. Ook actueel nu wij minder vrijheden kennen. Mooi Johny. Succes gewenst. Vriendelijke groet.
|
|
ILse Bruintjes |
 |
|
|
Mooi
|
|
Clarice |
 |
|
|
Klinkt goed, Johny. Wat een vrijheid hebben die vogels toch. Gts, Clarice
|
|
slaaf Jacob |
 |
|
|
Ja mooi ontspan en geniet. Groetjes en Geluk Jacob.
|
|
spring-in-het-veld |
 |
|
|
die laatste strofe , met name de laatste regel is helemaal spot on..
|
|
Anneke Bakker |
 |
|
|
Ik mag ze graag zien en horen, het verveelt nooit. Ach Johny, had ik vleugels , zou ik vliegen hoog en ver, maar ik heb geen vleugels helaas. Ik hou van 't vogelvolkje, ze krijgen hapklare brokjes brood besmeerd met pindakaas.
Mooi verwoord gedicht, succes hiermee.
Anneke
|
|
juffie |
 |
|
|
heerlijk gespot
|
|
Will Hanssen |
 |
|
|
Mooi Johny, ja vogels zijn altijd en overal en ze brengen ons vreugde
|
|
Stroejaro |
 |
|
|
Beeldend, mooi hoor.
|
|
teun hoek |
 |
|
|
liefhebber th
|
|
Vorig gedicht | Volgend gedicht
 |
Auteursrecht |
|
De gedichten die ingezonden zijn op de website van de gedichten freaks en e.v.t. toekomst projecten die gekoppeld zijn aan de gedichten freaks blijven te alle tijden eigendom van de feitelijke auteur van het gedicht. Zonder toestemming van de feitelijk auteur mogen de gedichten niet gebruikt worden voor andere doeleinden dan lezen op deze site en indien hier toestemming voor gegeven is door de feitelijke auteur het uitgeven van de gedichten door Gedichten-Freaks zelf. Mocht er sprake zijn van misbruik van de content en de gedichten die gepubliceerd zijn op deze site door wat dan ook dan zullen er hoe dan ook (in samenspraak met de auteur) stappen worden ondernomen.
|
|
|
|
|