|
|
|
verloren in de stilte
|
 |
|
02 februari 2022
|
|
|
Dood / Eenzaamheid / Gemis
Verloren in de stilte
Zit ik hier alleen
Verloren in de stilte
Niemand om me heen
Verloren in de stilte
Mijn stem gesmoord
Verloren in de stilte
Niemand die mijn verdriet hoort
Verloren in de stilte
Mijn hart dat breekt
Verloren in de stilte
Mijn hart dat steeds weer om jou smeekt
Verloren in de stilte
Verlang ik naar de rust in mij
Verloren in de stilte
Ben ik dan straks eindelijk vrij
Als het stil is
Men nooit meer spreekt over mij
- spiritoffreedom  -
Gecontroleerd door: christina
|
Anneke Bakker |
 |
|
|
Pas als er niet meer over je gesproken wordt ben je echt dood, nu leef je in ieders hart en wens je sterkte in je verloren gevoel.
Lieve groet.
Anneke
|
|
september |
 |
|
|
Heel stilmakend.. zo verloren als de woorden zijn in de stilte van missen. Liefs
|
|
Dirk Hermans |
 |
|
|
Als je komt in stilte en als je gaat in stilte ben zo al vrij stilte is tot rust komen stilte kan ook genieten zijn van de mooie natuur
|
|
Vorig gedicht | Volgend gedicht
 |
Auteursrecht |
|
De gedichten die ingezonden zijn op de website van de gedichten freaks en e.v.t. toekomst projecten die gekoppeld zijn aan de gedichten freaks blijven te alle tijden eigendom van de feitelijke auteur van het gedicht. Zonder toestemming van de feitelijk auteur mogen de gedichten niet gebruikt worden voor andere doeleinden dan lezen op deze site en indien hier toestemming voor gegeven is door de feitelijke auteur het uitgeven van de gedichten door Gedichten-Freaks zelf. Mocht er sprake zijn van misbruik van de content en de gedichten die gepubliceerd zijn op deze site door wat dan ook dan zullen er hoe dan ook (in samenspraak met de auteur) stappen worden ondernomen.
|
|
|
|
|