Column 23
Nederland is goed genoeg om te ergeren. Niet dat het mijn dagelijkse bezigheid is maar er zijn dingen en zaken die me geheel niet aanstaan. De energieprijzen om maar een dorp te noemen die we teveel betaald hebben en die niet meer teruggegeven wordt aan de burger. En die burger ben ik. Bent U. De Nederlander zal niet zo snel meer de straat op gaan om daartegen te demonstreren. Dan maar verheugen op zeer warme dagen, dat de mussen van het dak vallen. Het is mijn stil protest.
De zon kan een prachtige spelbreker zijn om die hoge energiemannetjes met gevulde zakken flink te treffen. Een brief van mij naar die warmtebron is al aangekomen. Mijn zon ziet dat wel zitten. Goh, het zou wat zijn als met de Kerstdagen de temperatuur 25 graden constant bleef.
Leren zullen we die gas-electra gekoppelde zakkenvullers.
Zonnepanelen kunnen niet aangesleept worden. Beter betalen daaraan, dan te laten verdwijnen in veel te dikke koppen en nekken.
En dan ben ik er nog.
Met die buien tussendoor komt het wel goed. Ik bestudeer al dagelijks hoe een regendans in elkaar steekt. Met het overtollige regenwater maken we een verbinding met de wc. De weggespoelde uitwerpselen verzamelen we in een reukloze( natuurlijk) container voor gasvorming….eh, …maar dat is helemaal niet meer nodig ….we koken dan op zonnepanelenenergie.
Een tekening van een totempaal heb ik al in mijn bezit. De bijl staat op scherp. Oeklahoma hoem…oeklahoma hoem..hoem…hoem. Dat wordt de kreet van de totempaaldans. Het nodige regenwater zal vooral ’s nachts vallen. Want water blijft nodig. Bier heeft dat nodig om bier te worden.
Houd moed burgers.
willem
J
| H.J.: | Dinsdag, mei 22, 2007 22:41 |
| :) heerlijk Willem. Ga vannacht zeker je andere spinsels nog lezen. Het regent toch;) fijne avond |
|
| Fairouz: | Dinsdag, mei 22, 2007 22:32 |
| Genoten weer en nog bedankt voor jou lieve reactie op mijn klaagzang Liefs dan toch Fairouz | |
| Lia van der Fluit : | Dinsdag, mei 22, 2007 11:30 |
| grijnss | |
| mums: | Dinsdag, mei 22, 2007 11:00 |
| heerlijk Willem, even weer lekker genieten van je verhaal. Ik studeer de kreet in (ken hem bijn uit het hoofd:) ), maar laten we niet te creatief worden, want ze gaan dan vast totempaalheffing vragen en voor het overtollige regenwater wat je opspaard zullen ze net als bij de mest , ook wel een heffing vragen. fijne dag. liefs mums |
|
| sunset: | Dinsdag, mei 22, 2007 10:44 |
| *Glimlacht* Leuk jouw collumns in de freaks-krant. Liefs, sunset |
|
| MizzTeaQ: | Dinsdag, mei 22, 2007 10:24 |
| Leuk deze Willem!! Liefs, |
|
| remie: | Dinsdag, mei 22, 2007 09:50 |
| heerlijk te lezen, heb even zalig onderuit gelachen, wat dacht je dat terug naar de natuur alles goedkoper maakt, vergeet het maar dan vinden ze wel weer wat anders....euh ...dat dansje doe ik mee...liefs remie | |
| lexx: | Dinsdag, mei 22, 2007 08:31 |
| Weer met plezier gelezen Stoer ook, zo''n afgodisch ding in je tuin en dansen maaaaar :D |
|
| Windwhisper: | Dinsdag, mei 22, 2007 08:04 |
| Klasse ik dans even mee met de regen dans en om de zon te aanbidden heb ik ook al wat in petto zonneblaasjes creme dans op blote voeten....kortom een heerlijke column we zullen die zakkenvullers eens een poepje laten ruiken Kuzzzz Goede morgen Willem liefs Cobie |
|
| Artifex: | Dinsdag, mei 22, 2007 08:04 |
| Hehehehe, ik zal alvast wat veren voor je zoeken... ;) Liefs, Artifex. |
|
| Auteur: lommert | ||
| Gecontroleerd door: Sunflower | ||
| Gepubliceerd op: 22 mei 2007 | ||
| Thema's: | ||