aangedaan heb
al die jaren …
 
Ik had mezelf niet onder controle
kon mijn geroep
niet tegenhouden
dus riep ik maar tegen jullie
al die jaren …
 
dat spijt me zo erg …
 
ik dacht
jullie moeten mij niet hebben
door die gedachten
riep ik …
jarenlang …
 
Maar eigenlijk heb ik …
mijn ‘kind’ zijn …
tegenover jullie verpest
jaren en jarenlang …
 
de tijd verpest
dat jullie een dochter hadden
wat een mooie belevenis had moeten zijn
heb ik voor jullie verprutst
schuldig voel ik mij
jarenlang …
 
En ‘sorry’ kan ik wel zeggen
maar …
wat geeft dat nog voor nut
de tijd
komt niet meer terug
 
11 jaren …
ik heb het verpest
het moest een mooie tijd voor jullie worden
de tijd
dat jullie een ‘kind’ als dochter hadden
maar …
ik heb het verpest
jarenlang …
 
(ik heb jarenlang geropen naar mijn ouders omdat ik dacht dat ze me alleen maar wilden 'kloten' en niet van me hielden ... Ondertussen weet ik wel veel beter ...)
Reacties op dit gedicht
gedichtenlady vindt het leuk als je reageert op dit gedicht

Nog geen account bij Gedichten-Freaks?
Vul hieronder je gegevens in om te registreren en laat gelijk een reactie achter.
Je schrijversnaam
Wachtwoord
wachtwoord nogmaals
E-mailadres


Elenore De Groote: Woensdag, juli 13, 2011 10:51
Je hoeft je niet schuldig te voelen. Maar natuurlijk, als je je zo voelt, is het goed het te kunnen uiten. Mooi dat je nu inziet dat ze eigenlijk al die tijd van je hielden. Liefs, Elenore xxx


Over dit gedicht
Auteur:  gedichtenlady Abbo 1Abbo 2GroeneSter
Gecontroleerd door:  
Gepubliceerd op:  17 juni 2011
Thema's:
De gedichten die ingezonden zijn op de website van de Gedichten-Freaks en e.v.t. toekomst projecten die gekoppeld zijn aan de Gedichten-Freaks blijven ten alle tijden eigendom van de feitelijke auteur van het gedicht. Zonder toestemming van de feitelijk auteur mogen de gedichten niet gebruikt worden voor andere doeleinden dan lezen op deze site en indien hier toestemming voor gegeven is door de feitelijke auteur het uitgeven van de gedichten door Gedichten-Freaks zelf. Mocht er sprake zijn van misbruik van de content en de gedichten die gepubliceerd zijn op deze site door wat dan ook dan zullen er hoe dan ook (in samenspraak met de auteur) stappen worden ondernomen.

© Gedichten-Freaks 2025, alle rechten voorbehouden.