Wat moet ik doen?
Wat moet ik doen om je terug te krijgen.
Ik kan niet langer over m'n gevoelens voor jou zwijgen.
Wat moet ik doen om te bewijzen dat ik je nodig heb en dat ik gek op je ben. Je doet ineens zo anders dat ik je gewoon niet meer ken. Je zei dat je niet meer genoeg voelde voor mij. Dus maakte je het uit en nu ben je weer vrij.
Ik geloof niet dat je niks meer voor me voelt, je kan nu weer lekker aan de drugs en je gaat weer je eigen gang. Daarom ben ik ook zo bang. Wat moet ik doen dat je stopt met die drugs. Want dit gaat het niet goed. Ik heb het er moeilijk mee, en ik weet niet meer wat ik moet.
Ik weet dat je problemen hebt en je zit niet lekker in je vel. Maar die drugs helpt daar niet tegen, je raakt zo alleen maar meer in de knel. Je kan erover praten met mij.
Ik weet dat het niet makkelijk voor je is. Toch moet je het doen anders gaat het helemaal mis. Vertel me wat er is en laat me je gevoelens zien. Iedereen zegt dat ik dit niet verdien dat ik veel beter kan krijgen en dat ik je moet vergeten. Maar dat kan ik niet, ik wil je terug en ik wil dat je het inziet. Het moet weer goed met je gaan, dit kan ik niet meer aan. Ik wil niemand anders maar alleen jou!
Omdat ik om je geef en nog steeds heel veel van je hou!
Ik voel me nu zo leeg en zo somber zonder jou.